zacisze pod śmielcem

O nas

Domki Zacisze pod Śmielcem

Odetchnij rześkim górskim powietrzem i ponownie połącz się z naturą w Zaciszu Pod Śmielcem, Twoim domu z dala od domu w Karkonoszach.

Witamy w Zacisze Pod Śmielcem, rodzinnym górskim domu położonym w sercu Karkonoskiego Parku Narodowego. Nasze domki w górach są zwieńczeniem życiowego marzenia, ożywionego miłością i pasją właścicielki, Ani. Jako dobry duch tego miejsca, Ania nasyciła każdy centymetr naszych domków swoim ciepłem, troską i dbałością o szczegóły.

 

W Zaciszu Pod Śmielcem wierzymy, że dom powinien być czymś więcej niż tylko miejscem do spania – powinien być miejscem piękna, komfortu i inspiracji. Dlatego zbudowaliśmy trzy czarująco indywidualne górskie domki, łączące hotelowy luksus z niepowtarzalnie prawdziwym domowym ciepłem i przytulnością pełgającego kominka. Niezależnie od tego, czy szukasz romantycznego wypoczynku, czy rodzinnych wakacji pełnych przygód, nasze domki w górach oferują idealne miejsce, które możesz nazwać swoim własnym.

 

Nasze zaangażowanie w jakość rozciąga się poza nasze domki na każdy aspekt naszej działalności. Od indywidualnej, serdecznej i przyjaznej obsługi klienta po równie osobiste zaangażowanie w zachowanie naturalnego piękna Karkonoszy, dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt u nas był niezapomniany. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy dzielić się z Państwem naszą pasją do gór i mamy nadzieję, że nasze domki w Karkonoszach staną się cenną częścią Waszych wspomnień na długie lata.

 

Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w domu!

 

Zarezerwuj Domek w Karkonoszach
już dziś!

obiekt przyjazny czoronogom