zacisze pod śmielcem

FAQ

Poniżej kilka najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi na nie:

 

Domki zostały zaprojektowane dla komfortowego pobytu sześciu osób (w tym dzieci). Istnieje możliwość wstawienia jednej dostawki, ale odradzamy takie rozwiązanie, bo z doświadczenia wiemy że jest wtedy po prostu tłoczno. Kolejka do łazienki robi się stanowczo zbyt długa 

Po drugiej stronie naszej ulicy jest pensjonat w którym można wykupić posiłki. 400m niżej znajduje się restauracja „Wedle Bućków” (tradycyjna kuchnia polska). W Sobieszowie (4,5km) jest już więcej restauracji. Sobieszowska pizzeria Kolosseum dowozi pizzę bez dodatkowych opłat.

Domki są ogrzewane kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza. Mamy tak samo u siebie w domu, i jeszcze nie było zimy która by przerosła możliwości naszych kominków, choć bywało i -20 w nocy.

Jest. No, ale nie nieskończona ilość. Prosimy się nie obrażać, ale zauważyliśmy że często nasi goście chyba mają obawy że będzie zimno, więc palą intensywnie w kominku, a potem otwierają wszystkie okna –  bo gorąco się robi. Ilość drewna przed domkiem wystarczy spokojnie na 5 dni palenia. Naprawdę. Po dołożeniu do kominka zamykamy szyber i dolot powietrza i kominek po prostu będzie grzał.

Będzie. Jak długo tu mieszkamy (od 1998 roku) to nigdy w naszej małej wiosce nie było z tym problemu. Ale w każdym wypadku mamy stalową bramę, a Państwo mają pilota do bramy, więc możecie spać spokojnie.

Jest, jakkolwiek wolelibyśmy użyć nazwy placyk. Z doświadczenia wiemy jednak, że najmłodsi w sumie wolą iść do lasu. Tam jest o wiele więcej ciekawych rzeczy których na ogół w domu nie ma.

Jest, bezprzewodowy (WiFi). Chwilowo mamy problemy z większą prędkością, ale będzie lepiej! W każdym domku podłączyliśmy extender który „przedłuża” zasięg sieci. Hasło znajdą Państwo w „Instrukcji obsługi domków 🙂 ” na miejscu.

obiekt przyjazny czoronogom